O projekcie

Ruszyła kolejna edycja na rok 2023 rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” na lata 2020-2024.

Zestawy - monitory interaktywne

  Przedstawiamy niezrównane rozwiązania dla szkół – monitor interaktywny, który rewolucjonizuje proces nauczania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalna ofertą dla placówek edukacyjnych. Wystarczy wybrać zestaw który spełnia Państwa wymagania lub napisać, zadzwonić do nas po indywidualną ofertę. Już dziś można zapisać się do akcji i skorzystać z bonusu. Jeśli potrzebują Państwo innego asortymentu, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z produktami dla edukacji.

 • Zestawy za 14.000zł

  Zestawy z monitorem interaktywnym które stanowią doskonałe narzędzie dla nauczycieli, którzy chcą wprowadzić nowoczesne i interaktywne metody nauczania do swoich lekcji. Zapewnia on możliwość prowadzenia angażujących i efektywnych lekcji, co przyczyni się do podniesienia jakości edukacji i zaangażowania uczniów.

 • Zestawy za 17.500zł

  Zestawy z monitorem interaktywnym, które zapewnią zaawansowane narzędzie do prowadzenia interaktywnych i dynamicznych lekcji. Te kompleksowe zestawy umożliwią maksymalne wykorzystanie potencjału technologii interaktywnej w procesie nauczania.

 • Zestawy dla nauczyciela

  Zestaw dla nauczyciela, który zawiera innowacyjny monitor interaktywny oraz niezbędne akcesoria, aby maksymalnie wykorzystać potencjał tej technologii. Zestaw został starannie dobrany, aby ułatwić proces nauczania i zapewnić pełne wsparcie nauczycielom w pracy z uczniami w systemie zdalnym jak również hybrydowym.

Dlaczego my ?

Współpraca z różnymi placówkami edukacyjnymi pozwoliła nam na zdobycie szerokiej wiedzy i zrozumienia potrzeb edukacyjnych na różnych poziomach nauczania. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze rozwiązania do konkretnych wymagań i celów każdej szkoły. Dbamy o to, aby każda szkoła otrzymała najlepsze rozwiązania dostosowane do swojej infrastruktury i możliwości finansowych.

 • 2,000 Wykonanych instalacji
 • 5,000 Zadowolonych klientów
 • 12 Lat doświadczenia
 • 4,000 Zrealizowanych projektów
 • Chęć do działania

Korzyści

  Wybierając naszą ofertę, decydują się Państwo na zaawansowane i kompleksowe rozwiązania, które wzbogacą proces nauczania i poprawią jakość edukacji w placówce. Oferujemy wiele korzyści, które sprawiają, że nasza oferta jest wyjątkowa i dostosowana do potrzeb.

 • Przed zakupem sprzętu dajemy możliwości zorganizowania wizji lokalnej w celu uzyskania fachowego doradztwa i zapoznania się z różnymi opcjami dostępnymi na rynku. Dzięki temu można uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące sprzętu, jak również skonsultować swoje potrzeby oraz wymagania z ekspertami w zakresie technologii interaktywnych.

 • Jako firma oferująca technologie interaktywne dla edukacji, zapewniamy również szkolenie na temat zakupionego sprzętu. Szkolenie to jest kluczowym elementem, które umożliwia nauczycielom i innym użytkownikom pełne wykorzystanie potencjału monitorów interaktywnych oraz innych narzędzi TIK w procesie nauczania.

 • Zapewniamy pełne wsparcie techniczne dla naszych klientów w możliwie jak najszybszym czasie. Nasza firma skupia się na zapewnieniu kompleksowej obsługi, zarówno podczas procesu zakupu, jak i po jego zakończeniu. Nasz zespół techniczny jest doświadczony i przygotowany, aby sprostać wszelkim potrzebom i pytaniami związanymi z zakupionym sprzętem.

Bonusy

Z przyjemnością przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę wyboru bonusu do Państwa zakupów! Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych dodatkowych korzyści, aby uczynić zakupy jeszcze bardziej satysfakcjonującymi.

Zarezerwuj bonus

Już teraz mogą Państwo w prosty sposób zarezerwować bonus dla siebie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia i w treści podać numer wybranego bonusu. Rezerwacja to możliwość skorzystania z dodatkowych gwarantowanych korzyści, które mogą zostać zarezerwowane, ale to nie zobowiązuje do dokonania zakupu. Po przesłaniu formularza, nasz zespół skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji i przekazania dalszych informacji na temat odbioru bonusu.