Odkryj korzyści naszej oferty dla projektu Aktywna Tablica

Pragniemy zaprosić Państwa do świata innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, które wnoszą rewolucję do procesu nauczania w ramach projektu Aktywna Tablica. Jesteśmy firmą z Kielc, nasza oferta skupia się na dostarczaniu zaawansowanych technologii interaktywnych, które zwiększają efektywność, angażują uczniów i wspierają nauczycieli w tworzeniu inspirujących lekcji. Dostarczamy zaawansowane technologie edukacyjne dla projektu Aktywna Tablica. Wybierając naszą ofertę, wybierasz nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim kompleksowe i spersonalizowane rozwiązania, które rewolucjonizują proces nauczania.

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

  • Zwiększona Efektywność Edukacji: Nasze rozwiązania integrują się z projektem Aktywna Tablica, podnosząc jakość edukacji. Wdrożyliśmy dziesiątki innowacyjnych rozwiązań głownie w kieleckich placówkach ale także w wielu szkołach z innych województw. Oferujemy nie tylko sprzęt, ale także specjalistyczne oprogramowanie, które umożliwia tworzenie interaktywnych i angażujących lekcji.
  • Lokalne Doradztwo Techniczne: Przed podjęciem decyzji zapraszamy do kontaktu tel. 723-688-979 lub poprzez e-mail: kontakt@aproks.pl. Możemy także umówić wizję lokalną w szkołach z terenu miasta Kielce i okolic. Nasi eksperci pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb projektu Aktywna Tablica. Lokalne doradztwo gwarantuje optymalne wykorzystanie technologii. W większości działamy lokalnie obsługując z powodzeniem klientów z miejscowości i ich okolic: Kielce, Jędrzejów, Sobków, Skarżysko Kamienna, Piekoszów, Sitkówka-Nowiny, Miedziana Góra, Chęciny, Zagnańsk, Morawica, Bilcza, Bodzentyn, Masłów, Małogoszcz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy dostarczyli sprzęt w dowolną inną lokalizację na terenie kraju.
  • Szkolenia Dla Nauczycieli: Zrozumieliśmy, że kluczowym elementem sukcesu jest odpowiednie wykorzystanie dostępnych narzędzi. Oferujemy szkolenia dla nauczycieli w cenie dostawy, aby efektywnie korzystali z Aktywnej Tablicy w nauczaniu, tworząc interaktywne lekcje i angażujące zajęcia.
  • Wsparcie Techniczne na Miejscu: Nasz lokalny zespół techniczny jest gotów do natychmiastowej pomocy w siedzibie w Kielcach, zdalnie lub z dojazdem do innych miejscowości. Bez względu na to czy potrzebujesz konsultacji, wsparcia czy konserwacji, jesteśmy dostępni, aby zapewnić ciągłość pracy technologii.
  • Wspólne Kreowanie Edukacji: Razem, z placówkami edukacyjnymi, kształtujemy przyszłość edukacji dostarczając rozwiązania do projektu Aktywnej Tablicy ale także wielu innych projektów, przyczyniając się do tworzenia innowacyjnych i angażujących środowisk edukacyjnych, w których technologia staje się wsparciem dla nauczania.

Zapraszamy do wyboru naszej oferty, która idzie w parze z unikalnym podejściem do projektu Aktywna Tablica o czym przekonało się wiele szkół w Kielcach ale także z innych miast. Razem tworzymy nowoczesne środowisko edukacyjne, które przygotowuje uczniów na wyzwania przyszłości.