O projekcie

Cieszymy się, że możemy przedstawić naszą ofertę dotyczącą rządowego projektu „Bon dla Nauczyciela”, przedsięwzięcia, które ma na celu uhonorowanie i wsparcie nauczycieli za ogromny wkład w edukację naszych dzieci i młodzieży. Inicjatywa „Bon dla Nauczyciela” to symboliczny gest uznania, który ma za zadanie podniesienie prestiżu zawodu nauczyciela oraz zwiększenie motywacji.

Nasza oferta sprzętu komputerowego do projektu „Bon dla Nauczyciela” to odpowiedź na potrzebę docenienia trudu i zaangażowania nauczycieli, którzy kształtują przyszłość naszych dzieci i młodzieży. Chcemy wspólnie z Państwem uczynić krok w kierunku poprawy jakości edukacji i uhonorowania tych, którzy są jej fundamentem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego projektu i dołączenia do naszej misji wsparcia naszych nauczycieli.

Notebooki dedykowane do projektu "Bon dla nauczyciela"

  Nasza specjalna oferta przygotowana specjalnie do programu „Bon dla Nauczyciela”, to wyjątkowo elastyczne rozwiązanie pozwalające na wybór notebooka idealnie odpowiadającemu indywidualnym potrzebom każdego nauczyciela.
  Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo wybrać jeden z bonusów, jaki przygotowaliśmy na każdego nauczyciela oraz wybrać laptop, dokładnie taki jakiego potrzebujecie. Dołączcie już dziś do programu „Bon dla Nauczyciela” i razem z nami zrealizujcie zakup w wygodny sposób. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania.

 • Notebooki za kwote równą dofinansowaniu

  W ramach projektu "Bon dla Nauczyciela" mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową opcję zakupu notebooka, w której wartość tego sprzętu równa się przyznanej kwocie dofinansowania. To znaczy, że nie ma konieczności dodatkowej dopłaty – cała kwota dostępna w ramach programu zostaje wykorzystana na zakup wysokiej jakości notebooka. To niezwykle atrakcyjna okazja, która umożliwia nauczycielom pozyskanie nowoczesnego narzędzia pracy, wzbogacając swoje możliwości edukacyjne.

 • Notebooki z dopłatą do dofinansowania

  Dla tych, którzy pragną zakupić notebooka o większych możliwościach, mamy specjalną ofertę. Oferujemy notebooki wyższej klasy, które przekraczają wartość dofinansowania, jednak dzięki naszej elastyczności zapewniamy w ramach programu "Bon dla Nauczyciela", możliwość dopłaty. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał nowoczesnych narzędzi edukacyjnych. Dzięki temu elastycznemu podejściu, dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań, zapewniając kompletną satysfakcję z wyboru.

 • Gratisy do każdego zamówienia

  Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić pracę nauczycielom, do każdego zamówienia w ramach programu "Bon dla Nauczyciela" dołączamy atrakcyjne gratisy w postaci specjalnych akcesoriów. Te praktyczne dodatki nie tylko urozmaicają proces nauczania, ale także pomagają w efektywnym wykorzystaniu monitora interaktywnego. Dzięki nim, tworzenie interaktywnych lekcji staje się jeszcze bardziej intuicyjne i inspirujące. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań, które nie tylko inwestują w edukację, lecz także ułatwiają pracę nauczycielom na co dzień.

 • Tytuł 4

 • Tytuł 5

Dlaczego my ?

Współpraca z klientami indywidualnymi, firmami, a także wieloma placówkami edukacyjnymi, przyczyniła się do gromadzenia obszernej wiedzy oraz zrozumienia wymagań edukacyjnych w różnych poziomach nauczania. Dzięki temu posiadamy zdolność dostosowania naszych rozwiązań do konkretnych celów i oczekiwań nauczycieli. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie, aby każdy nauczyciel miał dostęp do najlepszych narzędzi zgodnych z jego osobistymi potrzebami.

 • 30,000 Pozycji aortymentu
 • 5,000 Zadowolonych klientów
 • 12 Lat doświadczenia
 • 4,000 Zrealizowanych projektów
 • Chęć do działania

Korzyści

  Wybierając naszą ofertę, decydują się Państwo na zakup u rekomendowanego dostawcy w programie „Bon dla nauczyciela”. Jesteśmy obecni na rynku już ponad 12-lat. Należymy do sieci partnerskiej sklepów ALSEN, jednej z największych sieci sprzedaży i serwisu w Polsce. Wybierz sprawdzonego dostawcę z kompleksową ofertą dostosowaną do potrzeb.

 • Zapraszamy do skorzystania z wsparcia naszych doświadczonych konsultantów przed dokonaniem zakupu. Wspólnie ustalimy niezbędne parametry oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które spełni Państwa oczekiwania. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i pewności, że dokonany wybór jest idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

 • Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla edukacji, współpracujemy z różnymi placówkami szkolnymi, zdajemy sobie sprawę z wyzwań, które codziennie stawia przed Państwem praca. Dlatego podczas przygotowywania indywidualnych ofert jesteśmy otwarci na dzielenie się tą wiedzą, aby dostarczyć Państwu dokładnie takie rozwiązania, jakie są Państwu niezbędne.

 • Jesteśmy gotowi dostarczyć pełne wsparcie techniczne dla naszych klientów. Nasza firma kładzie nacisk na zapewnienie wszechstronnej obsługi na każdym etapie od zakupu, jak i po jego finalizacji. Pomocą służymy w instalacji dodatkowych aplikacji oraz efektywnie rozwiązujemy wszelkie napotkane problemy techniczne związane z zakupem notebooka.

Bonusy

Z przyjemnością przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę wyboru bonusu do Państwa zakupów! Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych dodatkowych korzyści, aby uczynić zakupy jeszcze bardziej satysfakcjonującymi.

Zarezerwuj bonus

Skorzystaj z łatwej opcji zarezerwowania atrakcyjnego bonusu dla siebie. Wystarczy uzupełnić krótki formularz zgłoszeniowy, wpisując numer wybranego bonusu w treści oraz podając odpowiednią adnotację. Rezerwacja nie jest równoznaczna z zobowiązaniem do zakupu. Po przesłaniu formularza, nasi eksperci skontaktują się z Państwem, aby potwierdzić rezerwację oraz dostarczyć dalsze informacje dotyczące procesu odbioru przygotowanego bonusu.