Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie dedykowane do małych i średnich placówek medycznych, takich jak gabinety lekarskie, kliniki specjalistyczne czy małe szpitale. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C, co jest niezbędne dla lekarzy pracujących w terenie.

Ergonomię i komfort użytkowania zapewniają zainstalowane wyświetlacze graficzne, które dostarczają czytelne informacje zarówno dla pacjenta jak i personelu medycznego. Siedem linii wyświetlacza operatora zapewnia swobodne przeglądanie zawartości rachunku oraz kontrolę stanu naładowania akumulatora, podłączenia do sieci oraz pokazuje aktualną datę i godzinę. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM. To oznacza, że możesz łatwo połączyć się z Centralnym Repozytorium Kas z dowolnego miejsca w kraju, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania systemu kasowego w placówkach medycznych.

Innowacyjna konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych i średnich placówek medycznych, takich jak gabinety lekarskie, kliniki specjalistyczne czy małe szpitale.

Funkcje wydruku kwitów w połączeniu z dużą liczbą klawiszy bezpośrednich PLU znajdują zastosowanie w placówkach medycznych do wydawania pokwitowań, drukowania biletów wstępu do klinik specjalistycznych, spa, siłowni czy basenów.

Zapewniony w wersji kasy GPRS z kartą SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy. To oznacza, że możesz być pewien, że twoje transakcje są zawsze aktualne i zgodne z prawem.

Baza towarowa 50 000 PLU
Długość nazwy towaru 42 znaki
Dodatkowy opis towaru 50
Długość opisu towaru 40 znaków
Grupy towarowe 99
Długość nazwy grupy towarowej 32 znaki
Stawki VAT 7 (A-G)
Opakowania 200
Długość nazwy opakowania 42 znaki
Kasjerzy 30
Długość nazwy kasjera 10 znaków
Formy płatności 5 – programowalne – KARTA, BON, PRZELEW, CZEK, KUPON
Długość nazwy formy płatności 10 znaków
Waluty dodatkowe 2 – programowalne
Nagłówek Do 12 linii
Ilość znaków w linii nagłówka Do 42 znaków
Komunikacja RS-232, USB, LAN, WIFI, GPRS, BLUETOOTH
Urządzenia współpracujące PC, waga, czytnik kodów kreskowych, szuflada, terminal płatniczy
Pojemność pamięci fiskalnej 1830 raportów
Mechanizm drukujący Termiczny EPSON LTP01
Prędkość wydruku 14 linii/sekundę
Papier termiczny Szerokość: 57 mm; grubość: 60-72 μm; długość: max 30 m
Wyświetlacz operatora Podświetlany, graficzny LCD, trzy linie, maksymalnie 22 znaki w linii
Wyświetlacz klienta Podświetlany, graficzny LCD, dwuliniowy, maksymalnie 16 znaków w linii
Klawiatura 33 klawisze
Ilość definiowalnych klawiszy 6 klawiszy bezpośrednich PLU / 9 klawiszy funkcyjnych
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny: DC 9V/3.5 A
Wydajny akumulator Li-ion 7.4 V/2000 mAh
Temperatura pracy Od -5°C do +45°C
Wymiary (Szer. x Dł. x Wys.) 160 × 233 × 65 mm
Masa 0.676 kg bez papieru