PRAKTYCZNA

ELZAB Jota ONLINE, jedna z najbardziej niezawodnych kas fiskalnych na rynku, jest teraz dostępna. Ta kasa fiskalna, wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną i 4-liniowy wyświetlacz kasjera, opiera się na sprawdzonych, zaawansowanych rozwiązaniach systemowych modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną.

Przeznaczona jest do pracy w różnych środowiskach, takich jak sklepy spożywcze, mięsne, cukiernie, piekarnie i małe punkty gastronomiczne, szczególnie tam, gdzie możliwe jest działanie w sieci LAN/WAN. Dzięki podtrzymaniu akumulatorowemu, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

ELZAB Jota ONLINE oferuje bogatą funkcjonalność, która ułatwia zarządzanie pracą kasjerów i prowadzenie sprzedaży. Usprawnia pracę na kasie dzięki rozbudowanym możliwościom promocji i rabatów, współpracy z wagami i wago-skanerami, terminalem kart płatniczych, szufladą, skanerem kodów kreskowych oraz wieloma sposobami komunikacji z komputerem.

Standardowo wyposażona w złącze LAN, ELZAB Jota ONLINE umożliwia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas. Komunikację tę można rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak moduły Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS. Moduły te, oprócz komunikacji z CRK, mogą być wykorzystywane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy komputerem.

Warte podkreślenia

Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas: Nasze urządzenie umożliwia bezproblemową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania systemu kasowego.
Długa nazwa towaru: Nasze urządzenie pozwala na wprowadzenie do 40 znaków w nazwie towaru, co umożliwia tworzenie czytelnych opisów produktów na paragonach.

Obsługa systemu lojalnościowego opartego na kodach kreskowych: Nasze urządzenie obsługuje systemy lojalnościowe oparte na kodach kreskowych, co pozwala na budowanie relacji z klientami i zwiększanie ich lojalności.
Możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera: Nasze urządzenie oferuje możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera za pomocą mini USB lub RS-232, przez sieć LAN, a także opcjonalnie bezprzewodowo (Wifi, Bluetooth).

Współpraca z wagą lub wieloma wagami: Nasze urządzenie współpracuje z wagą lub wieloma wagami za pomocą RS-232 lub HUB USB, co ułatwia zarządzanie procesem sprzedaży.

Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN, możliwość rozszerzenia o komunikację bezprzewodową Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS
Kolor obudowy grafitowy
Ilość towarów (PLU) 20.000
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 20.000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Maksymalna liczba kasjerów 33
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka) z terminala płatniczego i z systemu M/platform
Rodzaj mechanizmu drukującego termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 80 m
Szybkość wydruku do 60 mm/s
Wyświetlacz klienta graficzny, 1 linia cyfrowa, 1 linia alfanumeryczna, LCD podświetlany, biały
Wyświetlacz kasjera graficzny, alfanumeryczny LCD, podświetlany, 4 × 24 znaki, biały
Rodzaj klawiatury modułowa – alfanumeryczna, programowalna
Ilość klawiszy 34
Ilość definiowalnych klawiszy 71
Złącza komputera (USB-B), czytnika USB/ pendrive/ waga USB/ Hub USB/ PINPad USB (USB-A), LAN (RJ45), wagi (RJ12), szuflady (RJ12), czytnika (PS/2), wyświetlacza zewnętrznego (RJ12), komputera (RJ45), drukarki zamówień (RJ45)
Komunikacja bezprzewodowa możliwość rozszerzenia o moduł Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS
Akumulator żelowy 6V/ 4,0Ah
Gł./szer./wys. 240 × 240 × 115 mm
Masa 2,1 kg
Akcesoria nakładka ochronna na klawiaturę, zasilacz samochodowy, moduł komunikacyjny: WiFi/ Bluetooth lub GPRS/Bluetooth