PRAKTYCZNA

ELZAB Jota ONLINE BT/ WiFi to solidna kasa fiskalna, która łączy w sobie trwałość mechanicznej klawiatury i czytelność 4-liniowego wyświetlacza kasjera. Jej konstrukcja opiera się na sprawdzonych, zaawansowanych rozwiązaniach systemowych modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną.

ELZAB Jota ONLINE BT/ WiFi oferuje bogatą funkcjonalność, która ułatwia zarządzanie pracą kasjerów i prowadzenie sprzedaży. Współpraca z wagami i wago-skanerami, terminalem kart płatniczych, szufladą, skanerem kodów kreskowych oraz wiele sposobów komunikacji z komputerem sprawiają, że prace są bardziej efektywne.

Dodatkowo, ELZAB Jota ONLINE jest wyposażona w złącze LAN oraz moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth/ WiFi, co umożliwia łatwą komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Warte podkreślenia

Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas: Nasze urządzenie umożliwia bezproblemową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania systemu kasowego.

Długa nazwa towaru: Nasze urządzenie pozwala na wprowadzenie do 40 znaków w nazwie towaru, co umożliwia tworzenie czytelnych opisów produktów na paragonach.

Obsługa systemu lojalnościowego opartego na kodach kreskowych: Nasze urządzenie obsługuje systemy lojalnościowe oparte na kodach kreskowych, co pozwala na budowanie relacji z klientami i zwiększanie ich lojalności.

Możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera: Nasze urządzenie oferuje możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera za pomocą mini USB lub RS-232, przez sieć LAN, a także opcjonalnie bezprzewodowo (Wifi, Bluetooth).

Współpraca z wagą lub wieloma wagami: Nasze urządzenie współpracuje z wagą lub wieloma wagami za pomocą RS-232 lub HUB USB, co ułatwia zarządzanie procesem sprzedaży.

Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna Część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN, Bluetooth/ WiFi
Kolor obudowy Grafitowy
Ilość towarów (PLU) 20.000
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 20.000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Maksymalna liczba kasjerów 33
Wydruki niefiskalne Możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka) z terminala płatniczego i z systemu M/platform
Rodzaj mechanizmu drukującego Termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 80 m
Szybkość wydruku Do 60 mm/s
Wyświetlacz klienta Graficzny, 1 linia cyfrowa, 1 linia alfanumeryczna, LCD podświetlany, biały
Wyświetlacz kasjera Graficzny, alfanumeryczny LCD, podświetlany, 4 × 24 znaki, biały
Rodzaj klawiatury Modułowa – alfanumeryczna, programowalna
Ilość klawiszy 34
Ilość definiowalnych klawiszy 71
Złącza Komputera (USB-B), czytnika USB/ pendrive/ waga USB/ Hub USB/ PINPad USB (USB-A), LAN (RJ45), wagi (RJ12), szuflady (RJ12), czytnika (PS/2), wyświetlacza zewnętrznego (RJ12), komputera (RJ45), drukarki zamówień (RJ45)
Komunikacja bezprzewodowa Moduł Bluetooth/ WiFi
Zasilanie Akumulator żelowy 6V/ 4,0Ah
Gabaryty Gł./szer./wys. 240 × 240 × 115 mm
Masa 2,1 kg
Akcesoria Nakładka ochronna na klawiaturę, zasilacz samochodowy