POPULARNA

ELZAB Mini ONLINE, jedna z najbardziej cenionych kas fiskalnych na rynku, jest teraz dostępna w wersji z modułową klawiaturą. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.

Ta kompaktowa kasa, łatwa w obsłudze, wyposażona jest w wydajny akumulator. Jest dedykowana zarówno dla małych placówek handlowych, jak i punktów usługowych. Może być używana zarówno stacjonarnie, jak i w terenie.

Kasa ELZAB Mini ONLINE jest wyposażona w złącze LAN i oferuje możliwość rozszerzenia o opcjonalny moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS). Ten moduł można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Jest to dodatkowe akcesorium, które można zainstalować w kasie w dowolnym momencie.

Warte podkreślenia

Niewielkie wymiary i waga, łatwość wymiany papieru, szybki wydruk paragonów, a także możliwość współpracy z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych, wagą i komputerem to tylko niektóre z wielu zalet modelu ELZAB Mini ONLINE z modułową klawiaturą.

Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas: Nasze urządzenie umożliwia bezproblemową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania systemu kasowego.

Duża liczba znaków w nazwie towaru: Nasze urządzenie pozwala na wprowadzenie dużej liczby znaków w nazwie towaru, co umożliwia tworzenie czytelnych opisów produktów na paragonach.

Elastyczne definiowanie klawiszy: Klawiatura naszego urządzenia jest programowalna, co pozwala na elastyczne definiowanie klawiszy zgodnie z potrzebami użytkownika.

Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN, możliwość rozszerzenia o komunikację bezprzewodową Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS
Kolor obudowy grafitowy
Ilość towarów (PLU) 10.000
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 10.000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Maksymalna liczba kasjerów 33
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka) z terminala płatniczego i z systemu M/platform
Wydruk kodów QR tak
Logo graficzne w nagłówku tak
Rodzaj mechanizmu drukującego termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 40 m
Szybkość wydruku do 75 mm/s
Wyświetlacz klienta diodowy LED, 8 cyfrowy
Wyświetlacz kasjera alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 × 24 znaki
Rodzaj klawiatury modułowa – alfanumeryczna, programowalna
Ilość klawiszy 30+3
Ilość definiowalnych klawiszy 62
Złącza komputera (mini USB-B), czytnika USB/ pendrive/ waga USB/ Hub USB/ PINPad USB (USB-A), szuflady (RJ12), czytnika PS2/RS232* (PS2), *z przejściówką A10, PC RS232/Drukarka zamówień (RJ45), LAN
Komunikacja bezprzewodowa możliwość rozszerzenia o moduł Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS
Zasilacz zewnętrzny 12V/ 1A
Akumulator Li-Ion7,4V/ 2,6h
Gł./szer./wys. 195 × 205 × 77 mm
Masa 0,89 kg
Akcesoria wymienna wkładka klawiatury do kasy z klawiaturą membranową (w komplecie), przewód zasilania samochodowego 12V, skórzane etui, torba na kasę, moduł komunikacyjny: Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS